2. poziominio 18

Aktualności

Pierwszy mecz kontrolny na plus

• autor: mawitlwowek, 2015-07-18 23:10

W pierwszym sparingu przygotowawczym do 4-ligi wygrywamy z innym 4-ligowcem Syreną Zbąszynek 1:0 ...

Pierwszą groźniejszą akcję stworzyli goście. W 8 minucie zamieszanie w naszym polu karnym piłka zbyt krótko wybita, lecz zawodnik Syreny źle przyjął futbolówkę i drugi z naszych obrońców wyjaśnia sytuację.

W 12 minucie pierwszy strzał z 10 metrów Marcina Waldy na bramkę gości zablokowany.

W 14 minucie przepiękne prostopadłe podanie między obrońców i Miłosz Wieczorek w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem przyjezdnych.

W 24 minucie centro-strzał zawodnika ze Zbąszynka lecący tuż pod poprzeczkę lecz przepiękną paradą popisał się Mikołaj Kłodziński.

W 26 minucie kolejna setka. Po błedzie obrońcy ze Zbąszynka Remigiusz Spychała wychodzi oko w oko z bramkarzem Syreny lecz niestety strzela metr obok słupka.

W 29 minucie bliski szczęścia był Hubert Chwalisz który przejął podanie od obrońcy do bramkarza Syreny lecz poślizgnął się na piłce i golkiper zdążył złapać futbolówkę

W 31 minucie po stracie w środku pola przyjezdni wyszli z kontrą 2 na 2 lecz nasi obrońcy idealnie złapali drugiego z atakujących na spalonym.

w 33 minucie bardzo składną akcję przeprowadzili rywale lecz strzał z 15 metra był zbyt słaby i sam środek bramki Mikołaja Kłodzińskiego

Początek drugiej połowy to świetna okazja Syreny. W 49 minucie po fatalnym błędzie naszego defensora Jeden z zawodników wychodzi na czystą pozycję i przegrywa pojedynek z Bartoszem Jurgą który zmienił Mikołaja Kłodzińskiego.

W 58 minucie kolejna 100% sytuacja w naszym wykonaniu. Zawodnik testowany mija dwóch rywali i będąc oko w oko z golkiperem przegrywa pojedynek i nadal mamy 0:0

W 60 minucie zawodnik testowany ponownie mija obrońcę wychodząc sam na sam i jest zatrzymywany nieprzepisowo za koszulkę lecz sędzia nie zauważa i puszcza grę.

W 65 minucie odpowiadają goście. Wyłożenie piłki na 12 metr nasz obrońca wślizgiem i nie trafia w piłkę. Zawodnik rywala przekłada na prawą nogę lecz na posterunku jest Bartek Jurga.

W 70 minucie następna setka zawodnika testowanego. Szybkie wznowienie gry przez Bartosza Jurgę i testowany wychodzi sam na sam. Będą na 16 metrze próbuje go lobować lecz bramkarz Syreny łapie piłkę szkoda tej akcji bo szliśmy 2 na bramkarza.

W 71 minucie zawodnik testowany strzelam w końcu gola lecz sędzia zupełnie niesłusznie go nie uznaje. Jak pokazują powtórki nagrane kamerą po centro-strzale Remigiusza Rury piłka jeszcze się odbija od poprzeczki i dopada do niej testowany który w momencie centro-strzału nie był na spalonym.

W 77 minucie wychodzimy z kontrą 3 na 3 lecz zawodnik testowany oddaje strzał z 15 metrów wprost w ręce bramkarza Syreny.

W 79 minucie krótko wykonany rzut rożny przez Syrenę. Wycofanie na 16 metr i strzał zawodnika ze Zbąszynka centymetry mija bezradnie patrzącego Bartosza Jurgę.

W 80 minucie w odpowiedzi nasza drużyna. Marcin Karłyk uniknął spalonego i popędził w pole karne. Chcą wyłożyć Krystianowi Graczowi zrobił to niedokładnie i świetna szansa na objęcie prowadzenia prysnęła.

W 87 minucie groźny strzał zza pola karnego zawodnika Syreny do boku paruje Bartosz Jurga

W 89 minucie maecz w końcu po tylu okazjach doczekaliśmy się gola. Po składnej akcji całego zespołowej Remigiusz Rura wykłada piłkę na 25 metr Marcinowi Karłykowi a ten huknął jak z armaty i po rękach bramkarza futbolówka wpada do siatki.

Niedługo po tym sędzia kończy mecz który raczej zasłużenie wygrywamy tylko 1:0 cho wynik powinien brzmieć 6:3 .